Kontakt

Studium Języków Obcych
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Dworek Janczewskiego
al. 29 Listopada 52
31-425 Kraków

+48 12 662-54-14
j.sjo@urk.edu.pl

mgr Marta Janda-Pająk
Kierownik Studium
+48 12 662-54-16
m.janda-pajak@urk.edu.pl

mgr Elżbieta Legutko
Zastępca Kierownika ds. dydaktycznych
+48 12 662-54-11
e.legutko@urk.edu.pl

mgr Maria Szkutak
Kierownik Zespołu Lektorów Języka Angielskiego
+48 12 662-54-11
m.szkutak@urk.edu.pl

mgr Anna Kopczyńska
Kierownik Zespołu Lektorów Języka Niemieckiego, Francuskiego i Rosyjskiego
+48 12 662-54-13
sjo.germ@urk.edu.pl
a.kopczynska@urk.edu.pl

Maria Małecka
Sekretariat Studium
+48 12 662-54-14
j.sjo@urk.edu.pl

dr inż. Karol Król
Koordynator USOS
+48 12 662-40-16
k.krol@urk.edu.pl
 



Zespół Lektorów Języka Angielskiego

mgr Maria Szkutak, st. wykł. j. angielskiego – Kierownik Zespołu
pokój XI (2 piętro)
+48 12 662-54-11
m.szkutak@urk.edu.pl

mgr Alicja Grzesikowska, st. wykł. j. angielskiego
pokój XII (2 piętro)
+48 12 662-54-12
a.grzesikowska@urk.edu.pl 

mgr Marta Janda-Pająk, st. wykł. j. angielskiego
pokój 2
+48 12 662-54-16
m.janda-pajak@urk.edu.pl

mgr Alicja Kamińska, st. wykł. j. angielskiego
pokój XII (2 piętro)
+48 12 662-54-12
a.kaminska@urk.edu.pl

dr Elżbieta Kloc, st. wykł. j. angielskiego
pokój XI (2 piętro)
+48 12 662-54-12
e.kloc@urk.edu.pl

mgr Anna Kosowska, lektor. j. angielskiego
pokój XII (2 piętro)
+48 12 662-54-12
a.kosowska@urk.edu.pl

mgr Elżbieta Legutko, st. wykł. j. angielskiego
pokój XI (2 piętro)
+48 12 662-54-11
e.legutko@urk.edu.pl

mgr Maria Pilch, st. wykł. j. angielskiego
pokój XII (2 piętro)
+48 12 662-54-12
m.pilch@urk.edu.pl

mgr Natalia Pysz, st. wykł. j. angielskiego
pokój XII (2 piętro)
+48 12 662-54-12
n.pysz@urk.edu.pl

mgr Aleksandra Szafarska, lektor j. angielskiego
pokój XII (2 piętro)
+48 12 662-54-12
a.szafarska@urk.edu.pl

mgr Agnieszka Tatomir, st. wykł. j. angielskiego
pokój XII (2 piętro)
+48 12 662-54-12
a.tatomir@urk.edu.pl

mgr Ewa Walaszczyk, st. wykł. j. angielskiego
pokój XII (2 piętro)
+48 12 662-54-12
e.walaszczyk@urk.edu.pl


 

Zespół Lektorów Języka Niemieckiego, Francuskiego i Rosyjskiego

mgr Anna Kopczyńska, st. wykł. j. niemieckiego - Kierownik Zespołu
pokój XIII (2 piętro)
+48 12 662-54-13
a.kopczynska@urk.edu.pl

mgr Anna Haber, st. wykł. j. niemieckiego
pokój XIII (2 piętro)
+48 12 662-54-13
a.haber@urk.edu.pl

mgr Tadeusza Pisarek, st. wykł. j. niemieckiego
pokój XIII (2 piętro)
+48 12 662-54-13
t.pisarek@urk.edu.pl

mgr Stefania Tyrpa, st. wykł. j. niemieckiego
pokój XIII (2 piętro)
+48 12 662-54-13
s.tyrpa@urk.edu.pl

mgr Joanna Klimek, st. wykł. j. francuskiego
pokój XIII (2 piętro)
+48 12 662-54-13
j.klimek@urk.edu.pl

mgr Dominika Dankiewicz, lektor j. rosyjskiego
pokój XIII (2 piętro)
+48 12 662-54-13
d.dankiewicz@urk.edu.pl


 

STUDIUM JĘZYKÓW OBCYCH
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
al. 29 Listopada 52
31-425
Kraków
j.sjo[a]urk.edu.pl
12 662 54 14
© 2019 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Projekt i wykonanie strony: Dział Informatyki UR
Website-Editor: Marta Janda-Pajak