Kontakt
Studium Języków Obcych
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
       ul. Św. Marka 37, 31-024 Kraków
       +48 12 422 45 94, w. 101
      j.sjo@urk.edu.pl


       mgr Marta Janda-Pająk
Kierownik Studium

       +48 12 422 45 94, w. 102
      m.janda-pajak@urk.edu.pl

       mgr Elżbieta Legutko
Zastępca Kierownika ds. dydaktycznych

       +48 12 422 45 94, w. 109
      e.legutko@urk.edu.pl


       mgr Anna Kopczyńska
Kierownik Zespołu Lektorów Języka Niemieckiego, Francuskiego i Rosyjskiego

       +48 12 422 45 94, w. 107
      sjo.germ@urk.edu.pl, a.kopczynska@urk.edu.pl

       mgr Maria Szkutak
Kierownik Zespołu Lektorów Języka Angielskiego


       +48 12 422 45 94, w. 108
      m.szkutak@urk.edu.pl


       Maria Małecka
Sekretariat Studium

       +48 12 422 45 94, w. 101
      j.sjo@urk.edu.pl

       dr inż. Karol Król
Koordynator USOS

       +48 12 662 40 16
      k.krol@urk.edu.pl


 

  Zespół Lektorów Języka Angielskiego

   mgr Maria Szkutak, st. wykł. j. angielskiego - Kierownik Zespołu
   pokój 8
   +48 12 422 45 94, w. 108
  m.szkutak@urk.edu.pl

 

   mgr Alicja Grzesikowska, st. wykł. j. angielskiego
   pokój 11
   +48 12 422 45 94, w. 111
  a.grzesikowska@urk.edu.pl

 

   mgr Marta Janda-Pająk, st. wykł. j. angielskiego
   pokój 2
   +48 12 422 45 94, w. 102
  m.janda-pajak@urk.edu.pl

 

   mgr Alicja Kamińska, st. wykł. j. angielskiego
   pokój 10
   +48 12 422 45 94, w. 110
  a.kaminska@urk.edu.pl

 

   dr Elżbieta Kloc, st. wykł. j. angielskiego
   pokój 9
   +48 12 422 45 94, w. 109
  e.kloc@urk.edu.pl

 

   mgr Elżbieta Legutko, st. wykł. j. angielskiego
   pokój 9
   +48 12 422 45 94, w. 109
  e.legutko@urk.edu.pl

 

  mgr Grażyna Pilat-Kościńska, st. wykł. j. angielskiego
   pokój 8
   +48 12 422 45 94, w. 108
  g.pilat-koscinska@urk.edu.pl

 

   mgr Maria Pilch, st. wykł. j. angielskiego
   pokój 8
   +48 12 422 45 94, w. 108
  m.pilch@urk.edu.pl

 

   mgr Agnieszka Tatomir, st. wykł. j. angielskiego
   pokój 9
   +48 12 422 45 94, w. 109
  a.tatomir@urk.edu.pl

 

   mgr Ewa Walaszczyk, st. wykł. j. angielskiego
   pokój 9
   +48 12 422 45 94, w. 109
  e.walaszczyk@urk.edu.pl

 

   mgr Anna Gunia-Tracz, wykł. j. angielskiego
   pokój 8
   +48 12 422 45 94, w. 108
  a.gunia-tracz@urk.edu.pl

 

   mgr Natalia Pysz, wykł. j. angielskiego
   pokój 10
   +48 12 422 45 94, w. 110
  n.pysz@urk.edu.pl

 

   mgr Aleksandra Szafarska, lektor j. angielskiego
   pokój 10
   +48 12 422 45 94, w. 110
  a.szafarska@urk.edu.pl

 

   mgr Anna Kosowska, lektor. j. angielskiego
   pokój 10
   +48 12 422 45 94, w. 110
  a.kosowska@urk.edu.pl

 

 

  Zespół Lektorów Języka Niemieckiego, Francuskiego i Rosyjskiego

   mgr Anna Kopczyńska, st. wykł. j. niemieckiego - Kierownik Zespołu
   pokój 7b
   +48 12 422 45 94, w. 107
  a.kopczynska@urk.edu.pl

 

   mgr Tadeusza Pisarek, st. wykł. j. niemieckiego
   pokój 7b
   +48 12 422 45 94, w. 107
  t.pisarek@urk.edu.pl

 

   mgr Anna Haber, st. wykł. j. niemieckiego
   pokój 7b
   +48 12 422 45 94, w. 107
  a.haber@urk.edu.pl

 

   mgr Stefania Tyrpa, st. wykł. j. niemieckiego
   pokój 7b
   +48 12 422 45 94, w. 107
  s.tyrpa@urk.edu.pl

 

   mgr Barbara Sosin-Wiśniewska, st. wykł. j. rosyjskiego
   pokój 7a
   +48 12 422 45 94, w. 106
  sjo.germ@urk.edu.pl

 

   mgr Joanna Klimek, st. wykł. j. francuskiego
   pokój 7a
   +48 12 422 45 94, w. 106
  j.klimek@urk.edu.pl

 

  mgr Stefan Załucki, st. wykł. j. rosyjskiego
   pokój 7a
   +48 12 422 45 94, w. 106
  ruzaluck@cyf-kr.edu.pl

 

  mgr Dominika Dankiewicz, lektor j. rosyjskiego
   pokój 7a
   +48 12 422 45 94, w. 106
  d.dankiewicz@urk.edu.pl

 

 

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Aleja Mickiewicza 21
31-120
Kraków
rector[a]urk.edu.pl
12 662 42 51
12 633 62 45
NIP: 675 000 21 18
REGON: 000001815
ESP: /URKRAKOW/skrytka
© 2018 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Projekt i wykonanie strony: Dział Informatyki UR
Website-Editor: Marta Janda-Pajak