Zespoły lektorów

 


  Język angielski

Teachers open the door. You enter by yourself.
Chinese Proverb

   Kierownik Zespołu - mgr Maria Szkutak - st. wykł. j. angielskiego
  m.szkutak@urk.edu.pl
   pokój 8
   +48 12 422 45 94, w. 108

 

   mgr A. Grzesikowska - st. wykł. j. angielskiego
  a.grzesikowska@urk.edu.pl
   pokój 11
   +48 12 422 45 94, w. 111

 

   mgr Jolanta Bańbuła - st. wykł. j. angielskiego
  j.banbula@urk.edu.pl
   pokój 10
   +48 12 422 45 94, w. 110

 

   mgr Marta Janda – Pająk - st. wykł. j. angielskiego
  m.janda-pajak@urk.edu.pl
   pokój 2
   +48 12 422 45 94, w. 102

 

   mgr Alicja Kamińska - st. wykł. j. angielskiego
  a.kaminska@urk.edu.pl
   pokój 10
   +48 12 422 45 94, w. 110

 

   dr E.Kloc - st. wykł. j. angielskiego
  e.kloc@urk.edu.pl
   pokój 9
   +48 12 422 45 94, w. 109

 

   mgr E. Legutko - st. wykł. j. angielskiego
  e.legutko@urk.edu.pl
   pokój 9
   +48 12 422 45 94, w. 109

 

   mgr Grażyna Pilat-Kościńska - st. wykł. j. angielskiego
  g.pilat-koscinska@urk.edu.pl
   pokój 8
   +48 12 422 45 94, w. 108

 

   mgr M.Pilch - st. wykł. j. angielskiego
  m.pilch@urk.edu.pl
   pokój 8
   +48 12 422 45 94, w. 108

 

   mgr A. Tatomir - st. wykł. j. angielskiego
  a.tatomir@urk.edu.pl
   pokój 9
   +48 12 422 45 94, w. 109

 

   mgr Patrycja Truszkowska - st. wykł. j. angielskiego
   +48 12 422 45 94, w. 110
  p.truszkowska@urk.edu.pl
   pokój 10

 

   mgr E. Walaszczyk - st. wykł. j. angielskiego
  e.walaszczyk@urk.edu.pl
   pokój 9
   +48 12 422 45 94, w. 109

 

   mgr A.Gunia-Tracz - wykł. j. angielskiego
  a.gunia-tracz@urk.edu.pl
   pokój 8
   +48 12 422 45 94, w. 108

 

   mgr N. Pysz - wykł. j. angielskiego
  n.pysz@urk.edu.pl
   pokój 10
   +48 12 422 45 94, w. 110

 

   mgr A.Szafarska - lektor j. angielskiego
  a.szafarska@urk.edu.pl
   pokój 10
   +48 12 422 45 94, w. 110

 

   mgr A.Kosowska - lektor. j. angielskiego
  a.kosowska@urk.edu.pl
   pokój 10
   +48 12 422 45 94, w. 110

 


  Język francuski

Mener les hommes a la liberté veut dire les amener a dialoguer.
Karl Jaspers (1883-1969)

   mgr J.Klimek - st. wykł. j. francuskiego
   j.klimek@urk.edu.pl
   +48 12 422 45 94 wewn. 106
   pokój 7a

 


  Język niemiecki

Du hast so viele Leben, wie du Sprachen sprichst.
Sprichwort aus Tschechien

  Kierownik Zespołu - mgr Anna Kopczyńska - st. wykł. j. niemieckiego
   a.kopczynska@urk.edu.pl
   +48 12 422 45 94 wewn. 107
   pokój 7b

 

   mgr Tadeusza Pisarek - st. wykł. j. niemieckiego
   t.pisarek@urk.edu.pl
   +48 12 422 45 94 wewn. 107
   pokój 7b

 

   mgr Anna Haber - st. wykł. j. niemieckiego
   a.haber@urk.edu.pl
   +48 12 422 45 94 wewn. 107
   pokój 7b

 

   mgr Stefania Tyrpa - st. wykł. j. niemieckiego
   s.tyrpa@urk.edu.pl
   +48 12 422 45 94 wewn. 107
   pokój 7b

 


  Język rosyjski

Русский язык не труднее и не легче любого другого языка. Достаточно выучить шесть падежей, семьдесят два окончания, три времени глаголов, сто правил и тысячу исключений — и всё будет в полном порядке: Вы заговорите по-русски и Вас поймут.
Валерий Алексеев

   mgr Barbara Sosin-Wiśniewska - st. wykł. j. rosyjskiego
   sjo.germ@urk.edu.pl
   +48 12 422 45 94 wewn. 106
   pokój 7a

 

   mgr Stefan Załuck - st. wykł. j. rosyjskiego
   ruzaluck@cyf-kr.edu.pl
   +48 12 422 45 94 wewn. 106
   pokój 7a

 

   mgr Dominika Dankiewicz - lektor. j. rosyjskiego
   d.dankiewicz@urk.edu.pl
   +48 12 422 45 94 wewn. 106
   pokój 7a

 

 

STUDIUM JĘZYKÓW OBCYCH
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
ul. św. Marka 37
31-024
Kraków
j.sjo[a]urk.edu.pl
12 422 45 94
© 2018 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Projekt i wykonanie strony: Dział Informatyki UR
Website-Editor: Marta Janda-Pajak